Direktori Pegawai

Pejabat Pengarah
Nama Jawatan Telefon Emel
YH. Dato' Nazri Bin Abu Bakar Pengarah 09-5712655 ptg / nazri.ab
Rosmiza Bt Abdullah Setiausaha Pejabat 09-5712655 rosmiza.abdullah
YH. Dato' Khairulanuar Bin Mahmood Timbalan Pengarah (Pembangunan) 09-5712702 khairulanuar.m
Wan Shara Aizan Binti Wan Husin Setiausaha Pejabat 09-5712635
Hajjah Aida Munira binti Abd Raffar Timbalan Pengarah 09-5712635 aidamunira
Astar Kumaroov Bin Mohammad Ketua Penolong Pengarah (Pejabat Pengarah) 09-5712667 astar
Amir Suhaimi Bin Mohamad Pemandu Kenderaan 09-5712675 amir.suhaimi
Unit Khidmat Pengurusan
Nama Jawatan Telefon Emel
Ame binti Abdullah Ketua Penolong Pengarah (Khidmat Pengurusan) 09-5711352 ame
Siti Khatijah binti Kadimon Penolong Pegawai Tadbir 09-5712657 siti.khatijah
Norhasliza Bt Abdul Razak Penolong Pegawai Tadbir 09-5712658 n.hasliza
Arman Faizul bin Mansor Pen. Akauntan (KUP) 09-5712659 arman
Wan Norhazawin Binti Wan Osman Ketua Pembantu Tadbir 09-5712660 whazawin
Norlia Bt Sidek Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712687 norlia
Rosaidawaty Binti Abas Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712693 rose
Nor Zalilah Bt Abdul Salim Pegawai Khidmat Pelanggan 09-5712600 norzalilah
Azrrul Bin Abdul Malik Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712686 azrrul.malik
Zainun Bt. Abdul Manaf Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712690 zainun.manaf
Lily Haryani Bt Ramely Pembantu Tadbir (Kew) 09-5711975 lily.haryani
Suhaili Bt Mohd Ali Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712685 suhaili.ma
Noor Salmi Bt Mohmad Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712663 norsalmi
Latipah bt Md Nor Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712692 latipah.mnor
Fazlina Bt Samsuddin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712688 fazlina
Mohd Asari B Jamaluddin Pembantu Am Pejabat 09-5712691 mohd.asari
Sheikh Husin bin Sheikh Salleh Pembantu Awam 09-5712600 sheikh.husin
Khairul Azmi bin Ahmad Pembantu Operasi 09-5712660 kh.azmi
Ahmad Shah Rul Iman B. Ghazali Pemandu Kenderaan 09-5712600 shahrul.iman
Zakaria B Jali Pemandu Kenderaan 09-5712600
Rizam Bin Razali Pembantu Awam 09-5712600
Mohd Nor Bin Rosli Pemandu Kenderaan 09-5712730
Azmi Bin Awang Kechik Pemandu Kenderaan 09-5712600
Rossaimi Bin Nawi Pemandu Kenderaan 09-5712600 rossaimi
Unit Pelupusan
Nama Jawatan Telefon Emel
Asma binti Mahiddin Penolong Pengarah (Pelupusan) 09-5712637 asma
Ghazali bin Bakar Penolong Pegawai Tanah 09-5712643
Anuar Bin Osman Penolong Pegawai Tanah 09-5712751 anuar.osman
Wahida Bt Mohamed Roduan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711810 wahida
Rashidar bt haji Mohd Rashid Ketua Pembantu Tadbir 09-5712639 rashidar
Mohammad Faizal B Nordin Pembantu Awam 09-5712758 mohammad.faizal
Nur Haziatun Binti Ahmad Izamuddin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711173 haziatun
Surainai binti Ab. Rafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712774 surainai
Nazirah Binti Abdul Manan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712744
Norelliana Binti Amran Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712744 norelliana
Nor Syazwani Bt Mohamad Anua Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711226 norsyazwani
Zaharah binti Jusoh Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712776
Norizah Bt Sharif Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712794 norizah
Norizan Bt Mohd Nasir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711811 norizan
Muhamad Safwan Bin Ahmad Latpi Pembantu Operasi 09-5712772 m.safwan
Unit Pembangunan
Nama Jawatan Telefon Emel
Amiruddin Bin Mohammed Ketua Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712638
Rashidah Binti Mohd Nasir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712746 shida
Norena Binti Nor Azidi Sabri Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712750 norena
Norazrin Bt Mohd Kenali Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712750 norazrin
Nurdalila Bt. Idrus Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712755 nurdalila
Nor Mashitah Bt Muhamad Suharni Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712748 normashitah
Amran Bin Saman Pembantu Operasi amran.saman
Unit Pendaftaran
Nama Jawatan Telefon Emel
Khairul Fazli bin Ariffin Penolong Pengarah 1 (Pendaftaran) 09-5712617 mkfazli
Bibi Sabrina binti Yahaya Penolong Pengarah 09-5712609 bibi.sabrina
Nor'Imah binti Taib Penolong Pegawai Tadbir 09-5712610 norimah
Emir Azmir bin Ahmad Ketua Pembantu Tadbir 09-5712611 emirazmir
Norelina Zakiah binti Mukhtar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712611 norelina.zakiah
Noraini bt Daud Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712712 noraini.daud
Noraini binti Rain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711806 noraini.rain
Zuraini Bin Jalaudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711970 zuraini
Fauziah Bt Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712725 fauziah.ismail
Noor Kaliza Bt Mat Salleh Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711117 kaliza
Noryushida Bt Mohd Nor Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712713 yushida
Norjashima Bt Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783 jasz
Ruhayu Bt Abdul Hamid Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783 ruhayu
Siti Roselinawati Bt Lela Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712614 siti.roselinawati
Nor Zuraida Bt Zakaria Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612 nzuraida
Rafida bt Ramli Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712712
Safarina Bt Shafie Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712718 safarina.shafie
Hazlin Bashirina bt Bashirudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712721 hazlin
Rozana Bt Abdul Wahab Pembantu Tadbir (P/O) 09-571942 rozana.wahab
Juliana Bt Mohd Nadzir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712720 juliana
Mohd Rafdi B Mat Tahar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711117 mohd.rafdi
Aisamuddin Bin Alias Pekerja Awam 09-5712620 aisamuddin
Ismadee b. Mohamed Salim Pekerja Awam 09-5712780
Junainah bt Jusoh Pembantu Tadbir 09-5712782 junainah
Shahruddin Bin Mohammad Penghantar Notis 09-5712600 shahruddin.mohammad
Unit Penguatkuasaan & Teknikal
Nama Jawatan Telefon Emel
Mohd Ahadan Bin Md Noh Penolong Pengarah 09-5712647 mohd.ahadan
Ahmad bin Bkar Penolong Pegawai Tanah
Ahmad Zahairi Bin Alias Penolong Pegawai Tanah 09-5712651
Baidatulakma Binti Noh Penolong Pegawai Tadbir 09-5712650
Sabri Bin Mohd Nazri Penolong Pegawai Tanah 09-5712652
Shariffudin Amir Bin Mohamad Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 shariffudin.amir
Mohd Faiz bin Muslim Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 mohd.faiz
Rafie bin Razelin Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 rafie
Fadly b Ab. Malek Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 fadly
Mohamed Azlan Bin Zaharuddin Penolong Pegawai Tanah 09-5712789 mohamed.azlan
Mohd Nizam Bin Md. Othman Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 md.nizam
Mohd Jeffizan Bin Jaafa Penolong Pegawai Tanah 09-5712653
Mohd Assyura Bin Abdul Halim Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 mohd.assyura
Bustanul Ariff Bin Aznan @ Baba Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 bustanul.arif
Ahmad Zulhelmi Bin Ramli Penolong Pegawai Tanah 09-5712790
Muhammad Firdaus Bin Idrus Penolong Pegawai Tanah 09-5712653
Muhamad Faisal bin Mohd Zaini Penolong Pegawai Tanah 09-5712669 mfaisal
Ismail Bin Mustafa Penolong Pegawai Tanah 09-5712600 ismail.mustaffa
Khairul Anuar Bin Abu Salleh Penolong Pegawai Tanah
Norkarmilasari Bt Mat Lazim Pembantu Tadbir (P/O) 09-512600 norkarmilasari
Hamirudin bin Mohamad Pembantu Awam Gred H11 09-5712600 hamiruddin
Abdullah Bin Mohd Lazim Pembantu Awam 09-5712790
Mohd Yusri Bin Othman @ Rahman Pekerja Awam 09-5712600 md.yusri
Mohd Azrel Nizam Bin Mokhtar Pekerja Awam 09-5712600 azrel.nizam
Mohd Nurfirdaus Bin Rahmad Pekerja Awam 09-5712600 nurfirdaus
Mohd Mahuzzi Bin Alias Pekerja Awam 09-5712600 mohd.mahuzzi
Ahmad Masri Bin Manaf Pekerja Awam 09-5712600 ahmad.masri
Khirudin Bin Zakaria Pekerja Awam 09-5712790 khirudin.zakaria
Mohd Khairul Azman Bin Mohamed Yunus Pekerja Awam 09-5712600 mk.azman
Mohamed Fariz bin Mohamed Razi Pembantu Am Pejabat 09-5712653 mohamed.fariz
Amran B Saman Pembantu Am Pejabat 09-5712754 amran.saman
Rohaizat Bin Redzuan Pembantu Awam 09-5712600
Abu Bakar Bin Sidek Pekerja Am 09-5712600
Kamaruzzaman Bin Muda Pembantu Awam 09-5712600 kamaruzzaman
Sahfiuddin Bin Bakar Pekerja Awam 09-5712600 sahfiuddin
Atan Bin Hussin Pekerja Awam 09-5712653
Unit Mineral
Nama Jawatan Telefon Emel
Muhamad Ikram Bin Jalil Penolong Pengarah 09-5712624 muhamadikram
Mohd Shaharani bin Abdul Ghani Ketua Pen Peg Tanah 09-5712645 shaharani
Izahar Bin Noh Penolong Pegawai Tanah
Nor Maizatun Amla Binti Paharal Radzi Penolong Pegawai Tadbir (K) maizatun
Ridwan bin Abdul Razak Penolong Pegawai Tanah 09-5711044 mohd.ridwan
Mohd Khairul Hakimi bin Ramli Penolong Pegawai Tanah 09-5712741 mk.hakimi
Ahmad Kamil Bin Daud Penolong Pegawai Tanah 09-5712743 ahmad.kamil
Mohd Azri Bin Kamarudin Penolong Pegawai Tanah 09-5712743 mohd.azri
Mohd Faissal bin Mazlan Penolong Pegawai Tanah 09-5712743 mohd.faissal
Mohd Nazim bin Che Mahmood Penolong Pegawai Tanah 09-5712743 mohd.nazim
Mohd Jalalludin Bin Mohd Alias Penolong Pegawai Tanah 09-5712743
Syed Mohd Izzalddin Bin Syed Saifuddin Penolong Pegawai Tanah 09-5712743 sm.izzaldin
Muhammad Fauzi bin Jantan Ketua Pembantu Tadbir 09-5712621
Nor Azizah Bt Mohidin Pelukis Pelan 09-5712730 nor.azizah
Noorhida Bt Mohamed Razali Pelukis Pelan 09-5712730 norhida
Norlela Bt Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711802 norlela
Azlina Bt Abd. Aziz Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732 azlina.a
Noor Zaini Bt Abdul Latef Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711802 noor.zaini
Roslina Bt Wan Nawang Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732 roslina.wn
Amirol Faizal Bin Nadzri Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711803 amirol
Mohd Shahrizal Bin Mohamed Salleh Pembantu Operasi 09-5712734 mohd.shahrizal
Zuhana Bt Zahari Pekerja Awam 09-5712734 zuhana.zahari
Zakaria Bin Mohamad Pekerja Awam 09-5712600
Jusmarizam Bin Jusoh Pekerja Awam 09-5712600 jusmarizam
Abdel Zafar Bin Abdullah Pekerja Awam 09-5712600 abdel.zafar
Unit Integriti
Nama Jawatan Telefon Emel
Yogeswary A/P Sivasamy Penolong Pengarah 09-5712600 yogee
Mohamad Amirul Ekhwan B Nordin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712600 amirulekhwan
Nur Nazrein Binti Nasim Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712600 nur.nazrein
Unit Hasil
Nama Jawatan Telefon Emel
Nor Izayu binti Abdul Rahman Penolong Pengarah 09-5712622 nor.izayu
Umar bin Simam Penolong Akauntan (Kanan) 09-5712644 umar
Norazdayanti Bt Ishak Penolong Akauntan (KUP) 09-5712626 norazdayanti
Muhasliza Bt Musa Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712623 muhasliza
Yuzaima Bt Yusop Pembantu Tadbir (Kewangan) 09-5712686 yuzaima
Aisyah Bt Nazeri Pembantu Tadbir (P/P) 09-5712646 aisyah
Syifaa Syahirah Bt Md. Jaafar Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712626 syifaa.syahirah
Ahmad Faisal Bin Abu Talib Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712646
Mohd Irwandi Mohd Kamil Pekerja Awam 09-5712740 m.irwandi
Unit Teknologi Maklumat
Nama Jawatan Telefon Emel
Aimi Mardhiah bt Makhtar Pegawai Teknologi Maklumat 09-5712628 aimi.mardhiah
Ahmad Bazle Bin Asif Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (Kanan) 09-5712629 bazlee
Nazima bt Zahari Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (1) 09-5712631 nazima
Wan Maizatul Hamizah binti Wan Osman Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (2) 09-5712630 wmaizatul
Normaliana Bt Mustamam Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (KUP) 09-5712727 normaliana
Khairul Hafeez Bin Ibrahim Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (KUP) 09-5712632 hafeez
Syed Hanafi Bin syed Ishak Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712633 syedhanafi
Wan Muhammad Yumni B. Wan Abdul Aziz Pembantu Operasi 09-5712726 wyumni
Unit Korporat, Kualiti dan Audit Pengurusan
Nama Jawatan Telefon Emel
Zulkifli Bin Ali Penolong Pegawai Tanah 09-5712665
Nor'imah Bt Taib Penolong Pegawai Tadbir
Ayuna Bt Nor Badrun Ketua Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712666 ayuna
Hassan Basri B Muda Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 hassan.basri
Halimaton Binti Mohamed Shah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 halimaton.shah
Unit Perundangan
Nama Jawatan Telefon Emel
Anisah Bt Pisol Pegawai Undang-Undang 09-5712677 anisah.pisol
Norajuhilawati Binti Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711266 norajuhilawati
Unit Strata
Nama Jawatan Telefon Emel
- Kosong - Penolong Pengarah 09-5712676
Azman Bin Othman Penolong Pegawai Tanah (Kanan) 09-5712669 azman.othman
Siti Nurhana Binti Abd.Rahman Penolong Pegawai Tadbir 09-5712679 nurhana
Mohd Nasran Bin Abdul Halim Penolong Pegawai Tanah 09-5712767 mnasran
Mohd Nizam Bin Din Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 m.nizam
Rohaini Bt Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711680 rohaini
Asra Zuliafitri Bt Subari Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712679 asra.zuliafitri
Mohammad Rani Bin Mustaffa Pekerja Awam 09-5711314
Petugas Khas
Nama Jawatan Telefon Emel
Ahmad Khairul Hisyam Bin Abdul Basik Pegawai Tadbir 09-5712670
Rozliana Binti Mat Ali Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712764
Rujilamanja Binti Ab Kadir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712762
Tg. Intan Suzila Binti Tg. Hussain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712761
Harlina Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712763
Rosmawati Binti Muhammad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712761
Fuzliliani Binti Khairzaman Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712769
Normala Binti Mohamed Yunus Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712767
Fauzi Bin Mohd Nor Pembantu Operasi 09-5712762
Show Buttons
Hide Buttons
PlusMinusReload