Bangunan PTG Indera Mahkota,
25990 Kuantan

+6 (09) 571 2600
ptgphg@pahang.gov.my

Hits: 5032
Nama Jawatan Telefon Emel
@pahang.gov.my
PENGARAH
YH. Dato' Indera Nazri Bin Abu Bakar Pengarah 09-5712655 ptg / nazri.ab
Rosmiza Binti Abdullah Setiausaha Pejabat 09-5712655  rosmiza.abdullah
TIMBALAN PENGARAH (PEMBANGUNAN)
YH. Dato' Mohammad Shahid Bin Ismail Timbalan Pengarah 09-5712702  shahid
Nurul Husna Binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 09-5712635  
TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN)
Ahmad Rizal Bin Ali @ Jaafar Timbalan Pengarah 09-5712701  rizal
  Setiausaha Pejabat 09-5712608  
PEJABAT PENGARAH
Halimah-Tus-Saadiah Binti Mohd Halim Ketua Penolong Pengarah (Pejabat Pengarah) 09-5712667  
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN 
Ame Binti Abdullah Ketua Penolong Pengarah (Khidmat Pengurusan) 09-5712752 ame
Siti Khatijah Binti Kadimon Penolong Pegawai Tadbir 09-5712665 siti.khatijah
Hayana Binti Hasan Penolong Pegawai Tadbir 09-5712658 hayana
Arman Faizul Bin Mansor Pen. Akauntan (KUP) 09-5712659 arman
Wan Norhazawin Binti Wan Osman Ketua Pembantu Tadbir 09-5712660 wnorhazawin
Suhaili Binti Mohd Ali Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712685 suhaili.ma
Noor Salmi Binti Mohmad Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712663 norsalmi
NoorAzmi Binti Mohamed Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712685  noorazmi.mohamed
Latipah Binti Md Nor Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712692 latipah.mnor
Rosaidawaty Binti Abas Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712693 rose
Azrrul Bin Abdul Malik Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712686 azrrul.malik
Rafidah Binti Abdul Malik Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712687  rafidah.malik
Jasimah Binti Din Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712693  
Suryani Binti Shahari Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712690  
Sufaezah Binti Mohd. Zain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711803  
Maszita Binti Abdul Aziz Pegawai Khidmat Pelanggan 09-5712600 maszita
Wan Mohd Saiful Adli Bin Wan Mahmud Pemandu Kenderaan 09-5712675  
Mohd Nor Bin Rosli Pemandu Kenderaan 09-5712730  
Ahmad Shah Rul Iman Bin Ghazali Pemandu Kenderaan 09-5712600 shahrul.iman
Zamli Bin Ramli Pemandu Kenderaan 09-5712600  
Mohd Asari Bin Jamaluddin Pembantu Operasi 09-5712600 mohd.asari
Sheikh Husain Bin Sheikh Salleh Pembantu Awam 09-5712600 sheikh.husin
Mohd Nurfirdaus Bin Rahmad Pembantu Awam 09-5712600 nurfirdaus
Rizam Bin Razali Pembantu Awam 09-5712600  
TEKNOLOGI MAKLUMAT
Aimi Mardhiah Binti Makhtar Pegawai Teknologi Maklumat 09-5712628 aimi.mardhiah
Ahmad Bazle Bin Asif Ketua Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-5712645 bazle
Nur Amirah Binti Ismail Pen Peg Tek Maklumat (1) 09-5712631 nuramirah
Wan Maizatul Hamizah Binti Wan Osman Pen Peg Tek Maklumat (2) 09-5712630 wmaizatul
Rohana Binti Osman Pen Peg Tek Maklumat (KUP) 09-5712743 hana
Khairul Hafeez Bin Ibrahim Pen Peg Tek Maklumat (KUP) 09-5712632 hafeez
Syed Hanafi Bin Syed Mohd Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712739 syedhanafi
-Kosong- Pembantu Operasi 09-5712726  
UNIT PEMBANGUNAN
Jamaran Bin Monduhajah Penolong Pengarah 09-5712746  jamaran
Noryati Binti Jumaat Ketua Pembantu Tadbir 09-5712746  noryati
Rashidah Binti Mohd Nasir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712746 shida
Siti Sarah Binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712750  siti.sarah
Nazirah Binti Abdul Manan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712755  
Zaharah Binti Jusoh Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712748  zaharah
Nor Azlina Binti Sallehudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712748  nor.azlina
Amran Bin Saman Pembantu Operasi 09-5712754 amran.saman
UNIT PELUPUSAN
Shanti Akmardini Binti Shaharani Ketua Penolong Pengarah (Pelupusan) 09-5712600 shanti.akmardini
Shamsul Arifie Bin Shamsul Baharin Penolong Pengarah 09-5712637 shamsul.arifie
Ghazali Bin Abu Bakar Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5712643  
Anuar Bin Osman Penolong Pegawai Tanah  09-5712751 anuar.osman
Rashidar Binti Haji Mohd Rashid Ketua Pembantu Tadbir 09-5712639 rashidar
Norelliana Binti Amran Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712744 norelliana
Sarifah Raudah Binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711811  
Surainai Binti Ab. Rafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712774 surainai
Jasmadi Bin Abd Majid Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712273 jasmadi
Shafikah Bt Mohammad Sharum Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711810 shafikah
Yusmaeza Binti Yusop Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712774  
Rosenelawaty Binti Jewaseh Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711226  
Azlida Binti Ab. Aziz Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711226  azlida.aziz
Khairul Azmi Bin Ahmad Pembantu Operasi 09-5712660 kh.azmi
Mohammad Faizal Bin Nordin Pembantu Awam 09-5712758 mohammad.faizal
HASIL
Muhammad Helmi Bin Derus Penolong Pengarah 09-5712622 m.helmi
Umar Bin Simam Penolong Akauntan (Kanan) 09-5712644 umar
Norazdayanti Binti Ishak Penolong Akauntan (KUP) 09-5712626 norazdayanti
Muhasliza Binti Musa Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712623 muhasliza
Ahmad Faisal Bin Abu Talib Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712623 ahmad.faisal
Syifaa Syahirah Binti Md Jaafar Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712626 syifaa.syahirah
Nor Asmira Binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712626 nor.asmira
Aisyah Binti Nazeri Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712646 aisyah
Abdel Zafar Bin Abdullah Pekerja Awam 09-5712740 abdel.zafar
UNIT PENGUATKUASAAN & TEKNIKAL
Mohd Ahadan Bin Md Nooh Ketua Penolong Pengarah 09-5712647 mohd.ahadan
Syed Umar Khalil Bin Syed Khalid Penolong Pengarah 09-5712647 syedumar
Ahmad Bin Bakar Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5712651 ahmadbakar
Khairul Anuar Bin Abu Salleh Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5711211 khairulanuar.s
Ahmad Zahairi Bin Alias Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5711212 ahmad.zahairi
Baidatulakma Binti Noh Penolong Pegawai Tadbir 09-5712648 baidatulakma
Fadly Bin Ab. Malek Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 fadly
Rafie Bin Razelin Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 rafie
Muhammad Firdaus Bin Idrus Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Mohd Jeffrizan Binti Jaafa Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 jeffrizan
Sabri Bin Mohd Nazri Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 sabri
Muhamad Faisal Bin Mohd Zaini Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 mfaisal
Aminordin Bin Mohamad Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  aminordin
Amarudin Bin Mat Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Mohd Zaharif Bin Mohamad Penolong Oegawai Tanah 09-5712653  mohamad.zaharif
Wan Harissudin Bin Wan Mohd Hamzan Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Muhammad Anas Bin Mashudi Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Ahmad Farid Bin Mohamad Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  farid
Hanis Zaris Bin Mohd Nazeri Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Zairul Nizam Bin Zaidi Penolong Pegawai Tanah 09-5712790  
Zuelyanida Binti Abdul Latif Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712652  
Mohamed Fariz Bin Mohamed Razi Pembantu Operasi 09-5712653 mohamed.fariz
Khirudin Bin Zakaria Pembantu Awam 09-5712790 khirudin.zakaria
Kamaruzzaman Bin Muda Pembantu Awam 09-5712653 kamaruzzaman
Mohd Yusri Bin Othman @ Rahman Pembantu Awam 09-5712653 md.yusri
Abdullah Bin Mohd Lazim Pembantu Awam 09-5712653  
Mohd Adenan Bin Abdul Latif Pembanti Awam 09-5712653  
Mohd Mahuzzi Bin Alias Pembantu Awam 09-5712653 mohd.mahuzzi
Ahmad Masri Bin Manaf Pembantu Awam 09-5712653 ahmad.masri
Hamirudin Bin Mohamad Pembantu Awam 09-5712653 hamiruddin
Mohd Roslan Bin Manap Pembantu Awam 09-5712653  
Atan Bin Hussain Pembantu Awam 09-5712653  
Abu Bakar Bin Sidek Pembantu Awam 09-5712653  
Zulkifli Bin Mashood Pembantu Awam 09-5712653  
Zainal Abidin Bin Jusoh Pembantu Awam 09-5712653  
Azmi Bin Awang Kechik Pemandu Kenderaan 09-5712653  
Haizal Bin Hussain Pemandu Kenderaan 09-5712653  
UNIT PENDAFTARAN
Rafidah Binti Mohd Tahar Penolong Pengarah 09-5712617 rafidah.mtahar
Bibi Sabrina Binti Yahaya Penolong Pengarah 09-5712609 bibi.sabrina
Noor Baizura Binti Suhaimi Penolong Pegawai Tadbir    noor.baizura
Amir Shariffudin Bin Hashim  Ketua Pembantu Tadbir (P/O)  09-5712611  amir.shariffudin
Norelina Zakiah Binti Mukhtar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712611 norelina.zakiah
Rohana Binti Ishak Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712712  
Noor Fadliyati Binti Abu Jamal Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711806  
Siti Najaha Binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711117  
Norjashima Binti Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783 jasz
Junainah Binti Jusoh Pembantu Am Pejabat 09-5712782 junainah
Ruhayu Binti Abdul Hamid Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783 ruhayu
Nor Zuraida Binti Zakaria Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612 nzuraida
Rafida Binti Ramli Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712712  rafida.ramli
Hazlin Bashirina Binti Bashirudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712721 hazlin
Rozana Binti Abdul Wahab Pembantu Tadbir (P/O) 09-571942 rozana.wahab
Zuraini Binti Jalaudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711970 zuraini
Nur Khairiah Binti Abdul Karim Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711117  
Noorafzan Binti Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712718  noorafzan
Norhaida Binti Anuar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712721  norhaida.anuar
Rozliana Binti Mat Ali Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783  
Rujilamanja Binti Ab Kadir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712782  
Tg. Intan Suzila Binti Tg Hussain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783  
Shafiqah Nur Ain Binti Mohd Fauzi Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612  shafiqahnurain
Shadina Aishah Binti Anwar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783  shadina.aishah
Norliza Binti Mat Lazim Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612  
Rino Khalif Bin Othman Pembantu Operasi    rinokhalif
Azman Bin Jamaludin Penghantar Notis    
Sahfiuddin Bin Bakar Pembantu Awam 09-5712781  
Khairul Hazwan Bin Kamarudzaman Pembantu Awam 09-5712780  
Mohd Azrel Nizam Bin Mokhtar Pembantu Awam 09-5712780  
Zainal Abidin Bin Abu Talib Pembantu Awam 09-5712780  
UNIT MINERAL
Muhamad Ikram Bin Jalil Penolong Pengarah 09-5712624  muhamadikram
Shaharani Bin Abdul Ghani Ketua Pen Peg Tanah 09-5712629 shaharani
Izhar Bin Noh Ketua Pen Peg Tanah 09-5712890 izhar
Nor Maizatun Amla Binti Paharal Radzi Penolong Pegawai Tadbir 09-5712621  maizatun
Shariffudin Amir Bin Mohamad Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 shariffudin.amir
Mohd Faissal Bin Mazlan Penolong Pegawai Tanah 09-5712727 mohd.faissal
Mohd Nazim Bin Che Mahmood Penolong Pegawai Tanah 09-5712727 mohd.nazim
Mohd Ridwan Bin Abdul Razak Penolong Pegawai Tanah 09-5711044 mohd.ridwan
Mohd Khairul Hakimi Bin Ramli Penolong Pegawai Tanah 09-5712741 mk.hakimi
Mohd Jalaluddin Bin Mohd Alias Penolong Pegawai Tanah 09-5712727  
Syed Mohd Izzaldin Bin Syed Saifuddin Penolong Pegawai Tanah 09-5712727  
Hamidun Bin Ahmad Penolong Pegawai Tanah 09-5712727

hamidun

Intan Rahayu Binti Mohd Zin Ketua Pembantu Tadbir 09-5712621  intan.rahayu
Noor Zaini Binti Abdul Latef Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711802 noor.zaini
Norlela Binti Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711802 norlela
Mohd Fauzi Bin Mohd Shah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732  
Amirol Faizal Bin Nadzri Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711803 amirol.faizal
Roslina Binti Wan Nawang Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732 roslina.wn
Noraswani Binti Alias Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732  
Khairudin Bin Othman Pelukis Pelan 09-5712730  
Mohd Nor Azali Bin Awang Ngah Pelukis Pelan 09-5712730  
Wan Sharul Bariah Binti Wan Ibrahim Pelukis Pelan 09-5712730  
Mohd Shahrizal Bin Mohamed Salleh Pembantu Operasi 09-5712734 mohd.shahrizal
Jusmarizam Bin Jusoh Pembantu Awam 09-5712600 jusmarizam
Zuhana Binti Zahari Pembantu Awam 09-5712734 zuhana.zahari
Mohd Khairul Azman Bin Mohamed Yunus Pembantu Awam 09-5712600 mk.azman
Mohammad Rani Bin Mustaffa Pembantu Awam 09-5712600  
Zaharimi Bin Hassan Pembantu Awam 09-5712600   
Mohd Jusaini Bin Muhamad Jusoh Pemandu Kenderaan 09-5712600  
UNIT INTEGRITI
Norazarina Binti Ramli Penolong Pengarah 09-5712624  norazarina
Nur Nazrein Binti Nasim Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712625 nur.nazrein
UNIT STRATA
Khairul Hisyam Bin Abdul Basik Pegawai Tadbir    
Azman Bin Othman Penolong Pegawai Tanah 06-5712669 azman.othman
Mohd Nasran Bin Abdul Halim Penolong Pegawai Tanah 09-5712767 mnasran
Mohd Nizam Bin Din Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 m.nizam
Siti Nurhana Binti Abd.Rahman Penolong Pegawai Tadbir 09-5712679 nurhana
Noormera Binti Kamaluddin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770 noormeera
Zaliah Binti Mohd Sharif Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  
Halina Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  halina
Rosmawati Binti Muhamad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  rosmawati
Fuziliani Binti Khairzaman Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  fuziliani
Fauzi Bin Mohd Nor Pembantu Operasi 09-5712770  
UNIT KORPORAT, KUALITI DAN AUDIT PENGURUSAN
Zulkifli Bin Ali Penolong Pegawai Tanah 09-5712665  
Nor Azira Binti Salleh Penolong Pegawai Tadbir (K) 09-5712671  nor.azira
Ayuna Binti Nor Badrun Ketua Pembantu Tadbit (P/O) 09-5712679 ayuna
Hassan Basri Bin Muda Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 hassan.basri
Halimaton Binti Mohamed Shah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 halimaton.shah
Norli Azlin Binti Zanudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712600  norli.azlin
Aisamuddin Bin Alias Pembantu Awam 09-5712600  aisamuddin
UNIT PERUNDANGAN
Anisah Binti Pisol Pegawai Undang-Undang 09-5712657 anisah.pisol
Noraina Binti Jamaludin @ Mahmud Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711284  noraina.j