Bangunan PTG Indera Mahkota,
25990 Kuantan

+6 (09) 571 2600
ptgphg@pahang.gov.my

Hits: 1402
Nama Jawatan Telefon Emel
@pahang.gov.my
PENGARAH
YH. Dato' Indera Nazri Bin Abu Bakar Pengarah 09-5712655 ptg / nazri.ab
Rosmiza Bt Abdullah Setiausaha Pejabat 09-5712655 aimirah
TIMBALAN PENGARAH (PEMBANGUNAN)
YH. Dato' Mohammad Shahid bin Ismail Timbalan Pengarah 09-5712702  
Nurul Husna Bt Ibrahim Setiausaha Pejabat 09-5712635  
TIMBALAN PENGARAH (PENDAFTARAN)
Hajjah Aida Munira binti Abd Raffar Timbalan Pengarah 09-5712701 aidamunira
  Setiausaha Pejabat 09-5712608  
PEJABAT PENGARAH
Astar Kumaroov Bin Mohammad Ketua Penolong Pengarah (Pejabat Pengarah) 09-5712667 astar
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN 
Ame binti Abdullah Ketua Penolong Pengarah (Khidmat Pengurusan) 09-5712753 ame
Siti Khatijah binti Kadimon Penolong Pegawai Tadbir 09-5712657 siti.khatijah
Hayana Bt Hasan Penolong Pegawai Tadbir 09-5712658 hayana
Arman Faizul bin Mansor Pen. Akauntan (KUP) 09-5712659 arman
Wan Norhazawin Bt Wan Osman Ketua Pembantu Tadbir 09-5712660 wnorhazawin
Suhaili Bt Mohd Ali Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712685 suhaili.ma
Noor Salmi Bt Mohmad Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712663 norsalmi
Latipah bt Md Nor Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712692 latipah.mnor
Rosaidawaty Binti Abas Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712693 rose
Azrrul Bin Abdul Malik Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712686 azrrul.malik
Rafidah Bt Abdul Malik Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712687  
Jasimah Bt Din Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712693  
Suryani Bt Shahari Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712690  
Sufaezah Binti Mohd. Zain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711803  
Maszita Bt Abdul Aziz Pegawai Khidmat Pelanggan 09-5712600 maszita
Amir Suhaimi Bin Mohamad Pemandu Kenderaan 09-5712675 amir.suhaimi
Mohd Nor Bin Rosli Pemandu Kenderaan 09-5712730  
Ahmad Shah Rul Iman B. Ghazali Pemandu Kenderaan 09-5712600 shahrul.iman
Mohd Asari B Jamaluddin Pembantu Am Pejabat 09-5712600 mohd.asari
Sheikh Husin bin Sheikh Salleh Pembantu Awam 09-5712600 sheikh.husin
Mohd Nurfirdaus Bin Rahmad Pembantu Awam 09-5712600 nurfirdaus
Rizam Bin Razali Pembantu Awam 09-5712600  
TEKNOLOGI MAKLUMAT
Aimi Mardhiah bt Makhtar Pegawai Teknologi Maklumat 09-5712628 aimi.mardhiah
Ahmad Bazle Bin Asif Ketua Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-5712645 bazle
Nazima bt Zahari Pen Peg Tek Maklumat (1) 09-5712631 nazima
Wan Maizatul Hamizah binti Wan Osman Pen Peg Tek Maklumat (2) 09-5712630 wmaizatul
Normaliana Bt Mustamam Pen Peg Tek Maklumat (KUP) 09-5712743 normaliana
Khairul Hafeez Bin Ibrahim Pen Peg Tek Maklumat (KUP) 09-5712632 hafeez
Syed Hanafi Bin Syed Mohd Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712739 syedhanafi
Wan Muhammad Yumni B. Wan Abdul Aziz Pembantu Operasi 09-5712726 wyumni
UNIT PEMBANGUNAN
Jamaran Bin Monduhajah Penolong Pengarah 09-5712746  
Rashidah Binti Mohd Nasir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712746 shida
Siti Sarah Bt Zainal Abidin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712750  
Nazirah Binti Abdul Manan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712755  
Zaharah Bt Jusoh Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712748  
Nor Azlina Bt Sallehudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712748  
Amran B Saman Pembantu Am Pejabat 09-5712754 amran.saman
UNIT PELUPUSAN
Shanti Akmardini Bt Shaharani Ketua Penolong Pengarah (Pelupusan) 09-5712600 shanti.akmardini
Shamsul Arifie Bin Shamsul Baharin Penolong Pengarah 09-5712637 shamsul.arifie
Ghazali Bin Abu Bakar Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5712643  
Anuar Bin Osman Penolong Pegawai Tanah  09-5712751 anuar.osman
Rashidar bt haji Mohd Rashid Ketua Pembantu Tadbir 09-5712639 rashidar
Norelliana Binti Amran Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712744 norelliana
Norizan Bt Mohd Nasir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711811 norizan
Surainai binti Ab. Rafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712774 surainai
Jasmadi Bin Abd Majid Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712273 jasmadi
Shafikah Bt Mohammad Sharum Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711810 shafikah
Yusmaeza Bt Yusop Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712774  
Rosenelawaty Bt Jewaseh Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711226  
Khairul Azmi bin Ahmad Pembantu Operasi 09-5712660 kh.azmi
Mohammad Faizal B Nordin Pembantu Awam 09-5712758 mohammad.faizal
HASIL
Muhammad Helmi Bin Derus Penolong Pengarah 09-5712622 m.helmi
Umar bin Simam Penolong Akauntan (Kanan) 09-5712644 umar
Norazdayanti Binti Ishak Penolong Akauntan (KUP) 09-5712626 norazdayanti
Muhasliza Bt Musa Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712623 muhasliza
Ahmad Faisal Bin Abu Talib Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712623 ahmad.faisal
Syifaa Syahirah Bt Md Jaafar Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712626 syifaa.syahirah
Nor Asmira Bt Abdul Rahman Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712626 nor.asmira
Aisyah Bt Nazeri Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712646 aisyah
Abdel Zafar Bin Abdullah Pekerja Awam 09-5712740 abdel.zafar
UNIT PENGUATKUASAAN & TEKNIKAL
Mohd Ahadan Bin Md Nooh Penolong Pengarah 09-5712647 mohd.ahadan
Syed Umar Khalil Bin Syed Khalid Penolong Pengarah 09-5712647 syedumar
Ahmad bin Bakar Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5712651 ahmadbakar
Khairul Anuar Bin Abu Salleh Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5711211 khairulanuar.s
Ahmad Zahairi Bin Alias Penolong Pegawai Tanah (K) 09-5711212 ahmad.zahairi
Baidatulakma Bt Noh Penolong Pegawai Tadbir 09-5712648 baidatulakma
Fadly b Ab. Malek Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 fadly
Rafie bin Razelin Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 rafie
Muhammad Firdaus Bin Idrus Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Mohd Jeffrizan Binti Jaafa Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 jeffrizan
Sabri Bin Mohd Nazri Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 sabri
Muhamad Faisal bin Mohd Zaini Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 mfaisal
Aminordin Bin Mohamad Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Wan Harissudin Bin Wan Mohd Hamzan Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Muhammad Anas Bin Mashudi Penolong Pegawai Tanah 09-5712653  
Zuelyanida Bt Abdul Latif Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712652  
Mohamed Fariz bin Mohamed Razi Pembantu Operasi 09-5712653 mohamed.fariz
Khirudin Bin Zakaria Pekerja Awam 09-5712790 khirudin.zakaria
Kamaruzzaman Bin Muda Pembantu Awam 09-5712653 kamaruzzaman
Mohd Yusri Bin Othman @ Rahman Pembantu Awam 09-5712653 md.yusri
Abdullah Bin Mohd Lazim Pembantu Awam 09-5712653  
Mohd Azrel Nizam Bin Mokhtar Pembantu Awam 09-5712653 azrel.nizam
Mohd Mahuzzi Bin Alias Pembantu Awam 09-5712653 mohd.mahuzzi
Ahmad Masri Bin Manaf Pembantu Awam 09-5712653 ahmad.masri
Hamirudin bin Mohamad Pembantu Awam 09-5712653 hamiruddin
Sahfiuddin Bin Bakar Pembantu Awam 09-5712653 sahfiuddin
Atan Bin Hussain Pembantu Awam 09-5712653  
Abu Bakar Bin Sidek Pembantu Awam 09-5712653  
Zulkifli Bin Mashood Pembantu Awam 09-5712653  
Azmi Bin Awang Kechik Pemandu Kenderaan 09-5712653  
Haizal Bin Hussain Pemandu Kenderaan 09-5712653  
UNIT PENDAFTARAN
Rafidah Bt Mohd Tahar Penolong Pengarah 09-5712617 rafidah.mtahar
Bibi Sabrina binti Yahaya Penolong Pengarah 09-5712609 bibi.sabrina
Noor Baizura bt Suhaimi Penolong Pegawai Tadbir    
Nor Khamsiah Bt Mukhtar Ketua Pembantu Tadbir (P/O)  09-5712611  
Norelina Zakiah binti Mukhtar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712611 norelina.zakiah
Rohana Binti Ishak Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712712  
Noraini binti Rain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711806 noraini.rain
Siti Najaha Binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711117  
Norjashima Bt Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783 jasz
Junainah bt Jusoh Pembantu Am Pejabat 09-5712782 junainah
Ruhayu Bt Abdul Hamid Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783 ruhayu
Nor Zuraida Bt Zakaria Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612 nzuraida
Rafida bt Ramli Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712712  
Hazlin Bashirina bt Bashirudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712721 hazlin
Rozana Bt Abdul Wahab Pembantu Tadbir (P/O) 09-571942 rozana.wahab
Zuraini Binti Jalaudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711970 zuraini
Nur Khairiah Bt Abdul Karim Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711117  
Noorafzan Bt Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712718  
Norhaida Bt Anuar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712721  
Rozliana Bt Mat Ali Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783  
Rujilamanja Bt Ab Kadir Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712782  
Tg. Intan Suzila Bt Tg Hussain Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783  
Shafiqah Nur Ain Bt Mohd Fauzi Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612  
Shadina Aishah Bt Anwar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712783  
Norliza Bt Mat Lazim Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712612  
Rino Khalif Bin Othman Pembantu Operasi    
Azman Bin Jamaludin Penghantar Notis    
Ahmad Ismadee Bin Mohamed Salim Pembantu Awam 09-5712780  
Samri bin Umar Pembantu Awam 09-5712781  
Ismadee b. Mohamed Salim Pembantu Awam 09-5712780  
Mohd Irwandi Bin Mohd Jamil Pembantu Awam 09-5712780  
UNIT MINERAL
Muhammad Ikram bin Jalil Penolong Pengarah 09-5712624  muhamadikram
Mohd Shaharani bin Abdul Ghani Ketua Pen Peg Tanah 09-5712629 shaharani
Izhar Bin Noh Ketua Pen Peg Tanah 09-5712890 izhar
Nor Maizatun Amla Binti Paharal Radzi Penolong Pegawai Tadbir 09-5712621  
Shariffudin Amir Bin Mohamad Penolong Pegawai Tanah 09-5712653 shariffudin.amir
Mohd Faissal bin Mazlan Penolong Pegawai Tanah 09-5712727 mohd.faissal
Mohd Nazim bin Che Mahmood Penolong Pegawai Tanah 09-5712727 mohd.nazim
Ridwan bin Abdul Razak Penolong Pegawai Tanah 09-5711044 mohd.ridwan
Mohd Khairul Hakimi bin Ramli Penolong Pegawai Tanah 09-5712741 mk.hakimi
Mohd Jalaluddin Bin Mohd Alias Penolong Pegawai Tanah 09-5712727  
Syed Mohd Izzaldin Bin Syed Saifuddin Penolong Pegawai Tanah 09-5712727  
Hamidun Bin Ahmad Penolong Pegawai Tanah 09-5712727  
-Kosong- Ketua Pembantu Tadbir 09-5712621  
Noor Zaini Bt Abdul Latef Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711802 noor.zaini
Norlela Bt Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711802 norlela
Mohd Fauzi Bin Mohd Shah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732  
Amirol Faizal Bin Nadzri Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711803 amirol.faizal
Roslina Bt Wan Nawang Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732 roslina.wn
Noraswani Bt Alias Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712732  
Khairudin Bin Othman Pelukis Pelan 09-5712730  
Mohd Nor Azali Bin Awang Ngah Pelukis Pelan 09-5712730  
Wan Sharul Bariah Bt Wan Ibrahim Pelukis Pelan 09-5712730  
Mohd Shahrizal Bin Mohamed Salleh Pembantu Operasi 09-5712734 mohd.shahrizal
Jusmarizam Bin Jusoh Pembantu Awam 09-5712600 jusmarizam
Zuhana Bt Zahari Pembantu Awam 09-5712734 zuhana.zahari
Mohd Khairul Azman Bin Mohamed Yunus Pembantu Awam 09-5712600 mk.azman
Mohammad Rani Bin Mustaffa Pembantu Awam 09-5712600  
Mohd Misbun Bin Azahar Pembantu Awam 09-5712600  
UNIT INTEGRITI
Norazarina Bt Ramli Penolong Pengarah 09-5712624  
Nur Nazrein Bt Nasim Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712625 nur.nazrein
Norli Azlin Binti Zanudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712625  
UNIT STRATA
Khairul Hisyam Bin Abdul Basik Pegawai Tadbir    
Azman Bin Othman Penolong Pegawai Tanah 06-5712669 azman.othman
Mohd Nasran Bin Abdul Halim Penolong Pegawai Tanah 09-5712767 mnasran
Mohd Nizam Bin Din Penolong Pegawai Tanah 09-5712790 m.nizam
Siti Nurhana Binti Abd.Rahman Penolong Pegawai Tadbir 09-5712679 nurhana
Noormera Bt Kamaluddin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770 noormeera
Zaliah Bt Mohd Sharif Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  
Halina Bt Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  
Rosmawati Bt Muhamad Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  
Fuziliani Bt Khairzaman Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712770  
Fauzi Bin Mohd Nor Pembantu Operasi 09-5712770  
UNIT KORPORAT, KUALITI DAN AUDIT PENGURUSAN
Zulkifli Bin Ali Penolong Pegawai Tanah 09-5712665  
Ayuna Bt Nor Badrun Ketua Pembantu Tadbit (P/o) 09-5712679 ayuna
Hassan Basri B Muda Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 hassan.basri
Halimaton Binti Mohamed Shah Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 halimaton.shah
Mohamad Amirul Ekhwan B Nordin Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712600 amirulekhwan
Aisamuddin Bin Alias Pembantu Awam 09-5712600  
UNIT PERUNDANGAN
Anisah Bt Pisol Pegawai Undang-Undang 09-5712657 anisah.pisol
Noraina Binti Jamaludin @ Mahmud Pembantu Tadbir (P/O) 09-5711284