Portal Rasmi Pejabat Pengarah Tanah & Galian Negeri Pahang

Switch to desktop

Direktori Pegawai
Carian
Direktori Pegawai
Nama Unit Jawatan Telefon Emel (@pahang.gov.my)
YH. Dato' Nazri Bin Abu Bakar Pejabat Pengarah Pengarah 09-5712655 ptg / nazri.ab
Aimirah bt Ariffin Pejabat Pengarah Pem. Setiausaha Pejabat 09-5712655 aimirah
Hajjah Aida Munira binti Abd Raffar Pejabat Timbalan Pengarah (Pendaftaran) Timbalan Pengarah 09-5712635 aidamunira
Tuan Haji Ishak b Md. Napis Pejabat Timbalan Pengarah (Pengurusan) Timbalan Pengarah 09-5712702 ishak
Wan Shara Aizan binti Wan Hussin Pejabat Timbalan Pengarah (Pendaftaran) Setiausaha Pejabat 09-5712608 wan.sharaaizan
Ame binti Abdullah Unit Khidmat Pengurusan Ketua Penolong Pengarah (Khidmat Pengurusan) 09-5711352 ame
Mohamed Ridzan Bin Hanan Pejabat Pengarah Ketua Penolong Pengarah 09-5712667
Asma binti Mahiddin Unit Pelupusan Ketua Penolong Pengarah (Pelupusan) 09-5712637 asma
Syaripah bt Embong Unit Pelupusan Penolong Pegawai Tadbir (K) 09-5712643 syaripah
Siti Khatijah binti Kadimon Unit Khidmat Pengurusan Penolong Pegawai Tadbir 09-5712657 siti.khatijah
Norhasliza Bt Abdul Razak Unit Khidmat Pengurusan Penolong Pegawai Tadbir 09-5712658 n.hasliza
Arman Faizul bin Mansor Unit Khidmat Pengurusan Ketua Pembantu Tadbir (Kew) / Pen. Akauntan (KUP) 09-5712659 arman
Hamidah binti Abd Hamid Unit Khidmat Pengurusan Ketua Pembantu Tadbir 09-5712660 hamidah.ah
Aimi Mardhiah bt Makhtar Unit Teknologi Maklumat Pegawai Teknologi Maklumat 09-5712628 aimi.mardhiah
Anisah Binti Pisol Unit Perundangan Pegawai Undang-Undang 09-5712667
Fairusdzuddin Bin Ismail Unit Teknologi Maklumat Pen Peg Tek Maklumat (Kanan) 09-5712629 fbi
Nazima bt Zahari Unit Teknologi Maklumat Pen Peg Tek Maklumat (1) 09-5712631 nazima
Wan Maizatul Hamizah binti Wan Osman Unit Teknologi Maklumat Pen Peg Tek Maklumat (2) 09-5712630 wmaizatul
Khairul Fazli bin Ariffin Unit Pendaftaran Penolong Pengarah 1 (Pendaftaran) 09-5712617 mkfazli
Che Farhan bin Che Mansor Unit Strata Penolong Pengarah 09-5712676 che.farhan
Nor'Imah binti Taib Unit Pendaftaran Penolong Pegawai Tadbir 09-5712610 norimah
Muhammad Ikram bin Jalil Unit Mineral Penolong Pengarah 09-5712624 muhamadikram
Siti Nurhana Binti Abd.Rahman Unit Strata Penolong Pegawai Tadbir 09-5712679 nurhana
Mohd Shaharani bin Abdul Ghani Unit Mineral Ketua Pen Peg Tanah 09-5712645 shaharani
Umar bin Simam Unit Hasil Penolong Akauntan (Kanan) 09-5712644 umar
Ayuna Binti Nor Badrun Unit Korporat, Kualiti dan Audit Pengurusan Ketua Pembantu Tadbir 09-5712666 ayuna
Syed Umar Khalil bin Syed Khalid Unit Penguatkuasaan Penolong Pengarah 09-5712647 syedumar
Kamaruzzaman Bin Muda Unit Penguatkuasaan Pembantu Awam 09-5712600 kamaruzzaman
Mohd Nizam Bin Din Unit Penguatkuasaan Pen Peg Tanah 09-5712790 m.nizam
Muhammad Fauzi bin Jantan Unit Mineral Ketua Pembantu Tadbir 09-5712621
Amir Suhaimi Bin Mohamad Pejabat Pengarah Pemandu Kenderaan 09-5712675 amir.suhaimi
Mohamad Amirul Ekhwan B Nordin Pejabat Pengarah Pembantu Tadbir 09-5712600 amirulekhwan
Halimaton Binti Mohamed Shah Unit Korporat, Kualiti dan Audit Pengurusan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 halimaton.shah
Hassan Basri B Muda Unit Korporat, Kualiti dan Audit Pengurusan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712663 hassan.basri
Ahmad Zulhelmi Bin Ramli Unit Penguatkuasaan Pen Peg Tanah 09-5712790
Fazlina Bt Samsuddin Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712688 fazlina
Fadzailah bt Md Yusof Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712689 fadzailah
Nor Mashitah Bt Muhamad Suharni Unit Pembangunan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712748 normashitah
Latipah bt Md Nor Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712692 latipah.mnor
Noor Salmi Bt Mohmad Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712663 norsalmi
Yogeswary A/P Sivasamy Unit Integriti Penolong Pengarah 09-5712600 yogee
Suhaili Bt Mohd Ali Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Tadbir (Kew) 09-5712685 suhaili.ma
Mohd Asari B Jamaluddin Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Am Pejabat 09-5712691 mohd.asari
Zakaria B Jali Unit Khidmat Pengurusan Pemandu Kenderaan 09-5712600
Ahmad Shah Rul Iman B. Ghazali Unit Khidmat Pengurusan Pemandu Kenderaan 09-5712600 shahrul.iman
Syaiful Azba B. Othman Unit Penguatkuasaan Pekerja Am 09-5712600 syaiful.azba
Zainun Bt. Abdul Manaf Unit Khidmat Pengurusan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712690 zainun.manaf
Emir Azmir bin Ahmad Unit Pendaftaran Ketua Pembantu Tadbir 09-5712611 emirazmir
Rohaizat Bin Redzuan Unit Penguatkuasaan Pembantu Awam 09-5712600
Nurdalila Bt. Idrus Unit Pembangunan Pembantu Tadbir (P/O) 09-5712755 nurdalila
Laman 1 of 4