Bangunan PTG,
Bandar Indera Mahkota,25990 Kuantan, Pahang

 
Nama: Bahagian/Unit:
YH. Dato' Indera Nazri Bin Abu Bakar
Pengarah Tanah Dan Galian Pahang
Pengarah
No. Tel: 09-5712655
Emel: nazri.ab@pahang.gov.my
Azora @ Ahmad Bin Shamsudin
Timbalan Pengarah
Timbalan Pengarah (Pembangunan)
No. Tel: 09-5712702
Emel: azora@pahang.gov.my
Haji Ahmad Rizal Bin Ali @ Jaafar
Timbalan Pengarah
Timbalan Pengarah (Pendaftaran)
No. Tel: 09-5712701
Emel: rizal@pahang.gov.my
Mohd Zukri Bin Sidek
Ketua Penolong Pengarah (Pendaftaran)
Unit Pendaftaran
No. Tel:
Emel: zukri@pahang.gov.my
Halimah-Tus-Saadiah Binti Mohd Halim
Ketua Penolong Pengarah (Pejabat Pengarah)
Pejabat Pengarah
No. Tel: 09-5712667
Emel: halimah@pahang.gov.my
Ame Binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah (Pengurusan)
Unit Khidmat Pengurusan
No. Tel: 09-5712752
Emel: ame@pahang.gov.my
Aimi Mardhiah Binti Makhtar
Pegawai Teknologi Maklumat
Unit Teknologi Maklumat
No. Tel: 09-5712628
Emel: aimi.mardhiah@pahang.gov.my
Zareena Binti Ahmad
Penolong Pengarah
Unit Pembangunan
No. Tel: 09-5712746
Emel: zareena@pahang.gov.my
Shanti Akmardini Binti Shaharani
Ketua Penolong Pengarah (Pelupusan)
Unit Pelupusan
No. Tel: 09-5712600
Emel: shanti.akmardini@pahang.gov.my
Shamsul Arifie Bin Shamsul Baharin
Penolong Pengarah
Unit Pelupusan
No. Tel: 09-5712637
Emel: shamsul.arifie@pahang.gov.my
Muhammad Helmi Bin Derus
Penolong Pengarah
Unit Hasil
No. Tel: 09-5712622
Emel: m.helmi@pahang.gov.my
Mohd Khairul Fazli Bin Ariffin
Penolong Pengarah
Unit Penguatkuasaan & Teknikal
No. Tel: 09-5712647
Emel:
Bibi Sabrina Binti Yahaya
Penolong Pengarah
Unit Pendaftaran
No. Tel: 09-5712609
Emel: bibi.sabrina@pahang.gov.my
Jamaran Bin Monduhajah
Penolong Pengarah
Unit Mineral
No. Tel: 09-5712624
Emel: jamaran@pahang.gov.my
Norazarina Binti Ramli
Penolong Pengarah
Unit Integriti
No. Tel: 09-5712624
Emel: norazarina@pahang.gov.my
Anisah Binti Pisol
Pegawai Undang-Undang
Unit Perundangan
No. Tel: 09-5712657
Emel: anisah.pisol@pahang.gov.my
16 rekod dijumpai