Bangunan PTG,
Bandar Indera Mahkota,25990 Kuantan, Pahang

 
Nama: Bahagian/Unit:
Nama & JawatanBahagian/UnitNo. Telefon/Emel
YH. Dato' Indera Nazri Bin Abu Bakar
Pengarah Tanah Dan Galian Pahang
Pengarah09-5712655
nazri.ab@pahang.gov.my
Azora @ Ahmad Bin Shamsudin
Timbalan Pengarah
Timbalan Pengarah (Pembangunan)09-5712702
azora@pahang.gov.my
Haji Ahmad Rizal Bin Ali @ Jaafar
Timbalan Pengarah
Timbalan Pengarah (Pendaftaran)09-5712701
rizal@pahang.gov.my
Mohd Zukri Bin Sidek
Ketua Penolong Pengarah (Pendaftaran)
Unit Pendaftaran
zukri@pahang.gov.my
Nurul Husna binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat
Pejabat Pengarah09-5712655
Norra binti Hassan
Setiausaha Pejabat
Unit Pembangunan09-5712635
Halimah-Tus-Saadiah Binti Mohd Halim
Ketua Penolong Pengarah (Pejabat Pengarah)
Pejabat Pengarah09-5712667
halimah@pahang.gov.my
Ame Binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah (Pengurusan)
Unit Khidmat Pengurusan09-5712752
ame@pahang.gov.my
Siti Khatijah Binti Kadimon
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Khidmat Pengurusan09-5712665
siti.khatijah@pahang.gov.my
Baidatulakma Binti Noh
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Khidmat Pengurusan09-5712658
baidatulakma@pahang.gov.my
Arman Faizul Bin Mansor
Penolong Akauntan (KUP)
Unit Khidmat Pengurusan09-5712659
arman@pahang.gov.my
Wan Norhazawin Binti Wan Osman
Ketua Pembantu Tadbir
Unit Khidmat Pengurusan09-5712660
wnorhazawin@pahang.gov.my
Aimi Mardhiah Binti Makhtar
Pegawai Teknologi Maklumat
Unit Teknologi Maklumat09-5712628
aimi.mardhiah@pahang.gov.my
Ahmad Bazle Bin Asif
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Unit Teknologi Maklumat09-5712645
bazle@pahang.gov.my
Nur Amirah Binti Ismail
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (1)
Unit Teknologi Maklumat09-5712631
nuramirah@pahang.gov.my
Wan Maizatul Hamizah Binti Wan Osman
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (2)
Unit Teknologi Maklumat09-5712630
wmaizatul@pahang.gov.my
Rohana Binti Osman
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)
Unit Teknologi Maklumat09-5712743
hana@pahang.gov.my
Khairul Hafeez Bin Ibrahim
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)
Unit Teknologi Maklumat09-5712632
hafeez@pahang.gov.my
Syed Hanafi Bin Syed Mohd
Pembantu Tadbir (P/O)
Unit Teknologi Maklumat09-5712739
syedhanafi@pahang.gov.my
Jamaran Bin Monduhajah
Penolong Pengarah
Unit Pembangunan09-5712746
jamaran@pahang.gov.my
Noryati Binti Jumaat
Ketua Pembantu Tadbir
Unit Pembangunan09-5712746
noryati@pahang.gov.my
Shanti Akmardini Binti Shaharani
Ketua Penolong Pengarah (Pelupusan)
Unit Pelupusan09-5712600
shanti.akmardini@pahang.gov.my
Shamsul Arifie Bin Shamsul Baharin
Penolong Pengarah
Unit Pelupusan09-5712637
shamsul.arifie@pahang.gov.my
Ghazali Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Tanah (K)
Unit Pembangunan09-5712643
Anuar Bin Osman
Penolong Pegawai Tanah
Unit Pelupusan09-5712751
anuar.osman@pahang.gov.my
Muhammad Helmi Bin Derus
Penolong Pengarah
Unit Hasil09-5712622
m.helmi@pahang.gov.my
Umar Bin Simam
Penolong Akauntan (Kanan)
Unit Hasil09-5712644
umar@pahang.gov.my
Norazdayanti Binti Ishak
Penolong Akauntan (KUP)
Unit Hasil09-5712626
norazdayanti@pahang.gov.my
Mohd Khairul Fazli Bin Ariffin
Penolong Pengarah
Unit Penguatkuasaan & Teknikal09-5712647
Khairul Anuar Bin Abu Salleh
Penolong Pegawai Tanah (K)
Unit Penguatkuasaan & Teknikal09-5711211
khairulanuar.s@pahang.gov.my
Ahmad Zahairi Bin Alias
Penolong Pegawai Tanah (K)
Unit Penguatkuasaan & Teknikal09-5711212
ahmad.zahairi@pahang.gov.my
Hayana Binti Hasan
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Penguatkuasaan & Teknikal09-5712648
hayana@pahang.gov.my
--
Penolong Pengarah
Unit Pendaftaran09-5712617
Bibi Sabrina Binti Yahaya
Penolong Pengarah
Unit Pendaftaran09-5712609
bibi.sabrina@pahang.gov.my
Noor Baizura Binti Suhaimi
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Pendaftaran
noor.baizura@pahang.gov.my
Fatimah Binti Hamzah
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Pendaftaran
fatimah.hamzah@pahang.gov.my
Amir Shariffudin Bin Hashim
Ketua Pembantu Tadbir (P/O)
Unit Pendaftaran09-5712611
amir.shariffudin@pahang.gov.my
Muhamad Ikram Bin Jalil
Penolong Pengarah
Unit Mineral09-5712624
muhamadikram@pahang.gov.my
Shaharani Bin Abdul Ghani
Ketua Penolong Pegawai Tanah
Unit Mineral09-5712629
shaharani@pahang.gov.my
Izhar Bin Noh
Ketua Penolong Pegawai Tanah
Unit Mineral09-5712890
izhar@pahang.gov.my
Nor Maizatun Amla Binti Paharal Radzi
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Mineral09-5712621
maizatun@pahang.gov.my
Norazarina Binti Ramli
Penolong Pengarah
Unit Integriti09-5712624
norazarina@pahang.gov.my
Nur Nazrein Binti Nasim Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O)
Unit Integriti09-5712625
nur.nazrein@pahang.gov.my
Syed Umar Khalil Bin Syed Khalid
Penolong Pengarah
Unit Strata
syedumar@pahang.gov.my
Azman Bin Othman
Penolong Pegawai Tanah
Unit Strata09-5712669
azman.othman@pahang.gov.my
Mohd Nasran Bin Abdul Halim
Penolong Pegawai Tanah
Unit Strata09-5712767
mnasran@pahang.gov.my
Mohd Nizam Bin Din
Penolong Pegawai Tanah
Unit Strata09-5712790
m.nizam@pahang.gov.my
Siti Nurhana Binti Abd.Rahman
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Strata09-5712679
nurhana@pahang.gov.my
Zulkifli Bin Ali
Penolong Pegawai Tanah
Unit Korporat, Kualiti Dan Audit Pengurusan09-5711266
Nor Azira Binti Salleh
Penolong Pegawai Tadbir (K)
Unit Korporat, Kualiti Dan Audit Pengurusan09-5712671
nor.azira@pahang.gov.my
Ayuna Binti Nor Badrun
Ketua Pembantu Tadbit (P/O)
Unit Korporat, Kualiti Dan Audit Pengurusan09-5712679
ayuna@pahang.gov.my
Anisah Binti Pisol
Pegawai Undang-Undang
Unit Perundangan09-5712657
anisah.pisol@pahang.gov.my
Noraina Binti Jamaludin @ Mahmud
Pembantu Tadbir (P/O)
Unit Perundangan09-5711284
noraina.j@pahang.gov.my
-
Unit Pendaftaran
54 rekod dijumpai