Bangunan PTG,
Bandar Indera Mahkota,25990 Kuantan, Pahang

 
Nama: Bahagian/Unit:
Nama & JawatanBahagian/UnitNo. Telefon/Emel
YH. Dato' Haji Fadzilla bin Haji Salleh
Pengarah Tanah Dan Galian Pahang
Pejabat Pengarah09-5712655
fadzilla@pahang.gov.my
Azora @ Ahmad Bin Shamsudin
Timbalan Pengarah
Bahagian Pembangunan09-5712702
azora@pahang.gov.my
Kosong
Timbalan Pengarah
Bahagian Pendaftaran09-5712720/2721
Mohd Zukri Bin Sidek
Ketua Penolong Pengarah
Unit Pendaftaran09-5712720/2721
zukri@pahang.gov.my
Nor Afidah binti Zaffery @ Mohd Zafri
Setiausaha Pejabat
Pejabat Pengarah09-5712655
Nurul Husna binti Ibrahim
Penolong Setiausaha Pejabat
Unit Pembangunan09-5712635
Azrul Sharill Bin Ahmad
Ketua Penolong Pengarah
Pejabat Pengarah09-5712667
azrul.sharill@pahang.gov.my
Ame Binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah
Unit Khidmat Pengurusan09-5712752
ame@pahang.gov.my
Siti Khatijah Binti Kadimon
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Khidmat Pengurusan09-5712665
siti.khatijah@pahang.gov.my
Baidatulakma Binti Noh
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Khidmat Pengurusan09-5712658
baidatulakma@pahang.gov.my
Arman Faizul Bin Mansor
Penolong Akauntan (KUP)
Unit Khidmat Pengurusan09-5712659
arman@pahang.gov.my
Wan Norhazawin Binti Wan Osman
Ketua Pembantu Tadbir
Unit Khidmat Pengurusan09-5712660
wnorhazawin@pahang.gov.my
Aimi Mardhiah Binti Makhtar
Pegawai Teknologi Maklumat
Unit Teknologi Maklumat09-5712628
aimi.mardhiah@pahang.gov.my
Ahmad Bazle Bin Asif
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Unit Teknologi Maklumat09-5712645
bazle@pahang.gov.my
Nur Amirah Binti Ismail
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (1)
Unit Teknologi Maklumat09-5712631
nuramirah@pahang.gov.my
Wan Maizatul Hamizah Binti Wan Osman
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (2)
Unit Teknologi Maklumat09-5712630
wmaizatul@pahang.gov.my
Rohana Binti Osman
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)
Unit Teknologi Maklumat09-5712743
hana@pahang.gov.my
Siti Masliza Binti Kusnan
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)
Unit Teknologi Maklumat09-5712743
masliza@pahang.gov.my
Syed Hanafi Bin Syed Mohd
Pembantu Tadbir (P/O)
Unit Teknologi Maklumat09-5712739
syedhanafi@pahang.gov.my
Nazrifairuz bin Mahmod
Ketua Penolong Pengarah
Unit Pembangunan09-5712746
Noryati Binti Jumaat
Ketua Pembantu Tadbir
Unit Pembangunan09-5712746
noryati@pahang.gov.my
Shanti Akmardini Binti Shaharani
Ketua Penolong Pengarah
Unit Pelupusan09-5712600
shanti.akmardini@pahang.gov.my
Shamsul Arifie Bin Shamsul Baharin - Menanggung Kerja
Penolong Pengarah
Unit Pelupusan09-5712637
shamsul.arifie@pahang.gov.my
Ghazali Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Tanah (K)
Unit Pelupusan09-5712643
Mohamad Hafiz Bin Rozali
Penolong Pegawai Tanah
Unit Pelupusan09-5712751
Ahmad Syukri bin Ahmad Sohor
Penolong Pegawai Tanah
Unit Pelupusan09-5712751
Muhammad Zahid bin Bahuddin
Penolong Pegawai Tanah
Unit Pelupusan09-5712751
Shamsul Arifie Bin Shamsul Baharin
Penolong Pengarah
Unit Hasil09-5712622
shamsul.arifie@pahang.gov.my
Umar Bin Simam
Penolong Akauntan Kanan
Unit Hasil09-5712644
umar@pahang.gov.my
Norazdayanti Binti Ishak
Penolong Akauntan (KUP)
Unit Hasil09-5712626
norazdayanti@pahang.gov.my
Bibi Sabrina Binti Yahaya
Penolong Pengarah
Unit Pendaftaran09-5712720/2721
bibi.sabrina@pahang.gov.my
Atirah binti Nor Hashim
Penolong Pengarah
Unit Pendaftaran09-5712720/2721
Noor Baizura binti Suhaimi
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Pendaftaran09-5712720/2721
noor.baizura@pahang.gov.my
Kosong
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Pendaftaran09-5712720/2721
Amir Shariffudin bin Hashim
Ketua Pembantu Tadbir Kanan
Unit Pendaftaran09-5712720/2721
amir.shariffudin@pahang.gov.my
Jamaran bin Monduhajah
Penolong Pengarah
Unit Mineral09-5712624
jamaran@pahang.gov.my
Shaharani bin Abdul Ghani
Penolong Pegawai Tanah Kanan
Unit Mineral09-5712629
shaharani@pahang.gov.my
Khairul Anuar bin Abu Salleh
Penolong Pegawai Tanah Kanan
Unit Mineral09-5712890
khairulanuar.s@pahang.gov.my
Syed Mohd Nasir bin Syed Ismail
Ketua Penolong Pegawai Tanah
Unit Mineral09-5712890
Syed Mohd Izzalddin bin Syed Saifuddin
Penolong Pegawai Tanah
Unit Mineral09-5712890
Nor Maizatun Amla Binti Paharal Radzi
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Mineral09-5712621
maizatun@pahang.gov.my
Zareena Binti Ahmad
Penolong Pengarah
Unit Integriti09-5712624
zareena@pahang.gov.my
Azlida Binti Ab Aziz
Pembantu Tadbir (P/O)
Unit Integriti09-5712625
azlida.aziz@pahang.gov.my
Ahmad Khairul Hisyam Bin Abdul Basik
Penolong Pengarah
Unit Strata
Rasidah Hanom binti Rashid
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Strata09-5712669
rasidah.hanom@pahang.gov.my
Mohd Nasran Bin Abdul Halim
Penolong Pegawai Tanah
Unit Strata09-5712767
mnasran@pahang.gov.my
Mohd Jeffrizan bin Jaafa
Penolong Pegawai Tanah
Unit Strata09-5712790
Kosong
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Strata09-5712679
Zulkifli Bin Ali
Penolong Pegawai Tanah
Unit Korporat, Kualiti Dan Audit Pengurusan09-5711266
zulkifli.ali@pahang.gov.my
Adam Sanusi Bin Abdul Malek
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Korporat, Kualiti Dan Audit Pengurusan09-5712671
adam.sanusi@pahang.gov.my
Rosziana Binti Mustafa Kamar
Ketua Pembantu Tadbit (P/O)
Unit Korporat, Kualiti Dan Audit Pengurusan09-5712679
rosziana@pahang.gov.my
Anisah Binti Pisol
Pegawai Undang-Undang
Unit Perundangan09-5712657
anisah.pisol@pahang.gov.my
Azizah binti Mohd Alias
Penolong Pegawai Undang-Undang
Unit Perundangan09-5711284
azizah.ma@pahang.gov.my
53 rekod dijumpai